Výběr jazyka
Použít jako cíl výletu
Nádraží

Bahn-Haltestelle Burkhardtsdorf Mitte

Nádraží · Erzgebirge · 405 m · Dnes otevřeno
Za tento obsah odpovídá:
Greifensteinregion Ověřený partner  Volba pro objevitele 
Mapa / Bahn-Haltestelle Burkhardtsdorf Mitte
Haltestelle der Deutschen Bundesbahn/Erzgebirgsbahn

Otevírací doba

Dnes otevřeno
neděle00:00–24:00
pondělí00:00–24:00
úterý00:00–24:00
středa00:00–24:00
čtvrtek00:00–24:00
pátek00:00–24:00
sobota00:00–24:00

Ceny:

Profilový obrázek Corinna Bergelt
Autor
Corinna Bergelt 
Datum poslední změny: 07.10.2021

Veřejná doprava

Příjezd

Parkování

Souřadnice

DD
50.732947, 12.915823
DMS
50°43'58.6"N 12°54'57.0"E
UTM
33U 352922 5622199
what3words 
///korále.odtát.postýlky
Zobrazit na mapě
Příjezd vlakem, autem, na kole či pěšky

Doporučení v okolí

doporučený výlet Náročnost
Délka 35,4 km
Doba trvání 2:40 h
Stoupání 499 m
Klesání 500 m

Rund um den idyllischen Abtwald entdecken Sie alte Kleinbahn-Trassen und sehenswerte Kleinode in Burkhardtsdorf, Gornsdorf, Auerbach, Geyer, Thum ...

od Corinna Bergelt,   Greifensteinregion
Pěší výlet · Erzgebirge
Burkhardtsdorf: Rundweg mit Ausblick
doporučený výlet Náročnost střední
Délka 8,8 km
Doba trvání 2:19 h
Stoupání 129 m
Klesání 129 m

Wer die Aussicht genießen will, muss den Berg erklimmen. Das lohnt sich aber auch - v.a. an Tagen mit super Fernsicht.

2
od Anke Duderstadt,   Community
Vyhlídková jízda · Erzgebirge
Landwirtschaft und Technik-Autotour
Náročnost
Délka 45,2 km
Doba trvání 0:46 h
Stoupání 652 m
Klesání 651 m

od Erlebnisheimat Erzgebirge,   Greifensteinregion
doporučený výlet Náročnost Otevřeno
Délka 101,9 km
Doba trvání 1:35 h
Stoupání 1 401 m
Klesání 1 401 m

Zažijte krušnohorské lidové umění v malém i velkém měřítku - vánoční pyramidy na náměstích měst a obcí a také vánoční výstavy na různých zákoutích ...

od Corinna Bergelt,   Greifensteinregion
Pěší výlet · Erzgebirge
Túra lesem Abtwald u Burkhardtsdorfu
doporučený výlet Náročnost střední
Délka 11,8 km
Doba trvání 3:10 h
Stoupání 248 m
Klesání 248 m

Tato túra Vás zavede chráněnou krajinnou oblastí s rybníky Eckhardtteiche a k rybníku Buschmühlenteich, který se romanticky rozprostírá uprostřed ...

1
od Corinna Bergelt,   Greifensteinregion
Pěší výlet · Erzgebirge
Zwönitztalrundweg
doporučený výlet Náročnost nízká
Délka 6,9 km
Doba trvání 1:25 h
Stoupání 118 m
Klesání 209 m

super schön idyllisch

3
od Anke Duderstadt,   Community
Pěší výlet · Chemnitz
Unser Fichtelbergmarsch 2016
doporučený výlet Náročnost vysoká
Délka 46,1 km
Doba trvání 12:44 h
Stoupání 1 294 m
Klesání 616 m

Der zweite Run zum Fichtelberg.  Wir wollen es schon wieder wissen! Aber nicht wie diese "Pay-For-It" und "Trage nichts, dafür friss dich ...

od Einetasche Laut,   Community
doporučený výlet Náročnost nízká
Délka 7,1 km
Doba trvání 1:59 h
Stoupání 187 m
Klesání 187 m

od Michael Erler,   Greifensteinregion

Zobrazit vše na mapě

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Chceš položit otázku autorovi?


Hodnocení

Napiš hodnocení

Buď první a napiš doporučení pro ostatní návštěvníky


Fotografie ostatních


Bahn-Haltestelle Burkhardtsdorf Mitte

Turnstraße
09235 Burkhardtsdorf
Sachsen
  • Obsah
  • Zobrazit obrázky Skrýt obrázky
Funkce
2D 3D
Trasy a mapy
  • 8 Výlety v okolí